414988-2024 - Plānošana
Latvija – Sniega tīrīšanas pakalpojumi – Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2024./2025.gada ziemas periodā (izņemot tranzīta ielas)
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2024./2025.gada ziemas periodā (izņemot tranzīta ielas)
Apraksts: Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2024./2025.gada ziemas periodā (izņemot tranzīta ielas)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi