415006-2024 - Rezultāts
Latvija – Elektriskie autobusi – Dobeles novada pašvaldības funkciju īstenošanai un pakalpojumu sniegšanai nepieciešamā bezemisiju transportlīdzekļa iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dobeles novada pašvaldības funkciju īstenošanai un pakalpojumu sniegšanai nepieciešamā bezemisiju transportlīdzekļa iegāde
Apraksts: Dobeles novada pašvaldības funkciju īstenošanai un pakalpojumu sniegšanai nepieciešamā bezemisiju transportlīdzekļa iegāde
Iekšējais identifikators: DNP 2024/20K/AF
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144910 Elektriskie autobusi
Papildu klasifikācija (cpv): 31681500 Uzlādes ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000