4159-2024 - Rezultāts
Latvija – Apdrošināšanas pakalpojumi – Pacienta līdzmaksājumu apdrošināšana Krāslavas novada iedzīvotājiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pacienta līdzmaksājumu apdrošināšana Krāslavas novada iedzīvotājiem
Apraksts: Pacienta līdzmaksājumu apdrošināšana Krāslavas novada iedzīvotājiem
Iekšējais identifikators: KNP 2023/15
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000