416382-2024 - Rezultāts
Lietuva – Teltis – Palapinių nuoma stovyklai "Herkus"
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Palapinių nuoma stovyklai "Herkus"
Apraksts: Perkančioji organizacija planuoja išsinuomoti palapines (angarus) su įranga (apšvietimu, šildymu, vėdinimu ir kondicionavimu) skirtą remontuoti sunkiąją karinę techniką.
Iekšējais identifikators: 720072
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522530 Teltis
5. Daļa
Daļa: LOT-0000