416731-2024 - Rezultāts
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Paklotai, priemonės urologijai, kitos vienkartinės medicinos priemonės
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Paklotai, priemonės urologijai, kitos vienkartinės medicinos priemonės
Apraksts: Paklotai, priemonės urologijai, kitos vienkartinės medicinos priemonės
Iekšējais identifikators: 1
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0000