417187-2024 - Rezultāts
Latvija – Veselības apdrošināšanas pakalpojumi – Bauskas novada pašvaldības iestāžu, aģentūras un kapitālsabiedrības darbinieku veselības apdrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsBauskas novada pašvaldības iestāžu, aģentūras un kapitālsabiedrības darbinieku veselības apdrošināšana
AprakstsBauskas novada pašvaldības iestāžu, aģentūras un kapitālsabiedrības darbinieku veselības apdrošināšana
Iekšējais identifikatorsBNP 2024/34
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000