417460-2024 - Konkurss
Latvija – Izstrādes konsultāciju pakalpojumi – Sabiedrības informēšanas un izglītošanas kampaņas par vienlīdzīgām iespējām un diskriminācijas novēršanu stratēģijas izstrāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sabiedrības informēšanas un izglītošanas kampaņas par vienlīdzīgām iespējām un diskriminācijas novēršanu stratēģijas izstrāde
Apraksts: Sabiedrības informēšanas un izglītošanas kampaņas par vienlīdzīgām iespējām un diskriminācijas novēršanu stratēģijas izstrāde
Iekšējais identifikators: LR LM 2024/23 ESF+
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73220000 Izstrādes konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79416000 Sabiedrisko attiecību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000