417640-2024 - Rezultāts
Latvija – Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces – Medikamentu un medicīnas preču piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medikamentu un medicīnas preču piegāde
Apraksts: Medikamentu un medicīnas preču piegāde. Iepirkuma rezultātā tiks noslēgta vispārīgā vienošanās (turpmāk – Vienošanās). Tā nosaka kārtību, kādā Pasūtītājs izvēlas vienu no Vienošanās dalībniekiem, ar ko slēgs līgumu par medikamentu un/vai medicīnas preču k piegādi (turpmāk – Līgums). Vienošanās izpildes rezultāts ir starp Pasūtītāju un Vienošanās dalībniekiem noslēgti Līgumi par medikamentu un/vai medicīnas preču piegādi slimnīcai. Līgumi ir jāizpilda atbilstoši šī iepirkuma un Vienošanās noteikumiem.
Iekšējais identifikators: MNP SIA MS 2023/13
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Papildu klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Medikamenti
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Medicīnas preces