2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Komunikācijas pakalpojumi projekta SAM 1.3.1.2. īstenošanai
Apraksts: Komunikācijas pakalpojumi projekta SAM 1.3.1.2. īstenošanai
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341400 Reklāmas kampaņu pakalpojumi