Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Talejas iela 1
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1978
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Rīga (LV006)