419031-2026 - Tiešas piešķiršanas priekšpaziņojums
Lietuva – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi – Projekto „Sporto paskirties pastato (7.14) Stoties g. 4, Švenčionėlių m., Švenčionių raj. sav. statybos projektas“ vykdymo priežiūros paslaugos, ID 8099462
Brīvprātīgas ex ante pārskatāmības paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Projekto „Sporto paskirties pastato (7.14) Stoties g. 4, Švenčionėlių m., Švenčionių raj. sav. statybos projektas“ vykdymo priežiūros paslaugos, ID 8099462
Apraksts: Projekto „Sporto paskirties pastato (7.14) Stoties g. 4, Švenčionėlių m., Švenčionių raj. sav. statybos projektas“ vykdymo priežiūros paslaugos.
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1