419530-2024 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo prie valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4605 Viešvėnai–Luokė–Upyna–Dirvonėnai projektiniai pasiūlymai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo prie valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4605 Viešvėnai–Luokė–Upyna–Dirvonėnai projektiniai pasiūlymai
Apraksts: Pirkimo apimtys, reikalavimai pateikti techninėje specifikacijoje
Iekšējais identifikators: 730546
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1