420095-2024 - Konkurss
Lietuva – Ūdenssūkņi – Klaipėdos m. 3-čios vandenvietės 2-o kėlimo energetiškai efektyvių siurblių įsigijimas ir sumontavimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi - Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Klaipėdos m. 3-čios vandenvietės 2-o kėlimo energetiškai efektyvių siurblių įsigijimas ir sumontavimas
Apraksts: 1) geriamojo vandens tiekimo sausai pastatomi horizontalaus montavimo vandens siurbliai 4 vnt; 2) siurblių energetiškai efektyvūs el. varikliai 4 vnt; 3) monitoringo sistema su 3 metų nuotolinės diagnostikos paslauga; 4) dažnio keitikliai 4 vnt; 5) montavimo darbai; 6) integravimas į esamą trečios vandenvietės antro kėlimo PLV ir SCADA sistemą, paleidimo derinimo darbai.
Iekšējais identifikators: 725580
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 42122130 Ūdenssūkņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000