2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinių Nr. 21, 22, 23 rekonstravimo ir krantinių Nr. 21A, 22A, 23A statybos, Naujoji Uosto g. 3, ir administracinės paskirties pastato, Naujojo Sodo g
Apraksts: Objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinių Nr. 21, 22, 23 rekonstravimo ir krantinių Nr. 21A, 22A, 23A statybos, Naujoji Uosto g. 3, ir administracinės paskirties pastato, Naujojo Sodo g., Klaipėdoje, statybos projektas“ krantinių statybos ir rekonstrukcijos darbai
Iekšējais identifikators: 725763
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45241100 Krastmalas būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45252124 Bagarēšanas un sūknēšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000