Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72300000 Datu pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1919