421330-2024 - Konkurss
Latvija – Uzkopšanas pakalpojumi – Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Apraksts: Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Iekšējais identifikators: SN 2024/10-TTU
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi, 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi, 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Rīgas reģions
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Rīgas un pierīgas reģions
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Zemgales reģions
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Ziemeļkurzemes reģions
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Ziemeļvidzemes reģions
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Latgales ziemeļu reģions
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Zemgales austrumu reģions
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Latgales reģions