421414-2024 - Rezultāts
Latvija – Ieroči, munīcija un to daļas – Ieroču iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ieroču iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vajadzībām
Apraksts: Ieroču iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: IeM NVA 2023/100
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35300000 Ieroči, munīcija un to daļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pistole (savietojama ar kalimatora tēmēšanas ierīci)
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pistole 9mm Glock 43X MOS vai ekvivalents