2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VP-1853 statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Panevėžio regione
Apraksts: Perkamos statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninės priežiūros paslaugos Panevėžio regione
Iekšējais identifikators: 699561
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631400 Inženiertehnisko konstrukciju tehniskās pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1