422391-2024 - Rezultāts
Latvija – Sistēmas un atbalsta pakalpojumi – Elektronisko iepirkumu sistēmas uzturēšanas pakalpojumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektronisko iepirkumu sistēmas uzturēšanas pakalpojumi
Apraksts: Elektronisko iepirkumu sistēmas uzturēšanas pakalpojumi
Iekšējais identifikators: VRAA 2024/11/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000