422501-2024 - Konkurss
Lietuva – Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma – Keleivių vežimo specialiuoju reisu paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Keleivių vežimo specialiuoju reisu paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos VĮ Ignalinos atominės elektrinės darbuotojų vežimo iš Visagino miesto į VĮ Ignalinos atominę elektrinę, Elektrinės g. 34, Drūkšinių k., 31152 Visagino sav., ir atgal į Visagino miestą, sustojant visose Visagino mieste esančiose stotelėse, paslaugos.
Iekšējais identifikators: 729367
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60170000 Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Keleivių vežimo specialiuoju reisu darbo dienomis paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos keleivių vežimo specialiuoju reisu darbo dienomis paslaugos, maksimalus kiekis 3780 reisų per 12 mėn. Paslaugos teikiamos maršrutais Visagino miestas - VĮ Ignalinos atominė elektrinė, Elektrinės g. 34, Drūkšinių k., 31152 Visagino sav. ir atgal.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Keleivių vežimo specialiuoju reisu poilsio ir švenčių dienomis paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos keleivių vežimo specialiuoju reisu poilsio ir švenčių dienomis paslaugos, maksimalus kiekis - 690 reisų per 12 mėn. Paslaugos teikiamos maršrutais Visagino miestas - VĮ Ignalinos atominė elektrinė, Elektrinės g. 34, Drūkšinių k., 31152 Visagino sav. ir atgal.
Iekšējais identifikators: 2