424382-2024 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi – 13287 Metaduomenims generuoti skirto programinio įrankio, centralizuotos metaduomenų saugojimo bazės ir API repozitoriaus sukūrimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 13287 Metaduomenims generuoti skirto programinio įrankio, centralizuotos metaduomenų saugojimo bazės ir API repozitoriaus sukūrimo paslaugos
Apraksts: Metaduomenims generuoti skirto programinio įrankio, centralizuotos metaduomenų saugojimo bazės ir API repozitoriaus sukūrimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 726388
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Žr. pirkimo dokumentuose.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72210000 Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000