424436-2024 - Līguma grozījumi
Latvija – Inženiertehniskie pakalpojumi – Inženiertehniskie pakalpojumi Rail Baltica kontroles, vadības un signalizācijas apakšsistēmas ieviešanas sagatavošanai, iepirkumam un uzraudzībai
Paziņojums par līguma grozījumiem
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Inženiertehniskie pakalpojumi Rail Baltica kontroles, vadības un signalizācijas apakšsistēmas ieviešanas sagatavošanai, iepirkumam un uzraudzībai
Apraksts: Inženiertehniskie pakalpojumi Rail Baltica kontroles, vadības un signalizācijas apakšsistēmas ieviešanas sagatavošanai, iepirkumam un uzraudzībai
Iekšējais identifikators: RBR 2020/18
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001