424773-2024 - Rezultāts
Lietuva – Pētniecības konsultāciju pakalpojumi – Ekspertinių vertinimų, dalyvaujant Europos vaistų agentūros procedūrose, paslaugų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ekspertinių vertinimų, dalyvaujant Europos vaistų agentūros procedūrose, paslaugų centralizuotas viešasis pirkimas, taikant dinaminę pirkimo sistemą
Apraksts: Perkamos ekspertinių vertinimų paslaugos.
Iepriekšējs paziņojums: 360998-2021
Iekšējais identifikators: 554982
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 13505 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS PROCEDŪROJE NR. EMA/VR/0000177324, PIRKIMAS
Apraksts: Vyresnysis kokybės ekspertas, 5 dalis
Iekšējais identifikators: 13505
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 13525 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 173652, PIRKIMAS
Apraksts: Vyresnysis klinikinis ekspertas, 7 dalis
Iekšējais identifikators: 13525
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 13526 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 173625, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13526
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 13527 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176453, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13527
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 13528 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178000, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13528
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 13529 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178189, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13529
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 13530 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178233, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13530
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 13531 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13531
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 13532 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13532
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 13533 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13533
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 13534 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13534
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 13535 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13535
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13557 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13557
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 13556 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13556
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 13555 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13555
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 13553 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176583, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13553
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 13552 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176583, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13552
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 13558 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13558
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 13559 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13559
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 13561 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178314, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13561
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 13562 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178314, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13562
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 13563 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178314, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13563
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 13564 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178314, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13564
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 13565 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 178314, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13565
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 13566 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13566
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 13567 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 169547, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13567
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 13568 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 172608, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13568
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 13569 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 172608, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13569
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 13570 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 174999, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13570
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 13571 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177900, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13571
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 13546 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176512, PIRKIMAS
Apraksts: Vyresnysis ikiklinikinis ekspertas, 6 dalis
Iekšējais identifikators: 13546
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 13547 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176512, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13547
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 13548 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176512, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13548
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 13549 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176512, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13549
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 13550 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176512, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13550
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 13551 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 176583, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13551
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 13554 EKSPERTINIŲ VERTINIMŲ, DALYVAUJANT EUROPOS VAISTŲ AGENTŪROS MOKSLINIO PATARIMO PROCEDŪROJE NR. 177735, PIRKIMAS
Iekšējais identifikators: 13554