424819-2024 - Rezultāts
Latvija – Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri – Dažādu formas tērpu un aksesuāru izgatavošana un piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsDažādu formas tērpu un aksesuāru izgatavošana un piegāde
Aprakstsdarba apģērbu, tekstilizstrādājumu, cimdu, jostu, žetonu maku, identifikācijas zīmju un citu aksesuāru izgatavošana un piegāde saskaņā ar VID prasībām.
Iekšējais identifikatorsFM VID 2023/094
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18100000 Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDarba apģērbu un aksesuāru izgatavošana un piegāde