2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Anestezijos sistema ir garo sterilizatorius
Apraksts: Anestezijos sistema, 7 vnt. ir garo sterilizatorius, 3 vnt.
Iekšējais identifikators: 730862
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33172100 Anestēzijas ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33191100 Sterilizators
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Anestezijos sistema (1)
Apraksts: Anestezijos sistema, 7 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Garo sterilizatorius (1)
Apraksts: Garo sterilizatorius, 3 vnt.
Iekšējais identifikators: 2