42565-2024 - Rezultāts
Latvija – Elektrība – Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas elektroenerģijas iegādes nodrošināšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas elektroenerģijas iegādes nodrošināšanai
Apraksts: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas elektroenerģijas iegādes nodrošināšanai
Iekšējais identifikators: VNĪ 2020/4/4-1/SK-1
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1.kategorija: Elektroenerģijas iegāde viena Pircēja plānotajā apjomā no 1000 MWh (1000000 KWh) 12 (divpadsmit) mēnešos