2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: BUITINIAI ELEKTROS PRIETAISAI
Apraksts: Elektrinė skalbinių džiovyklė; Buitinė skalbimo mašina; Mikrobangų krosnelė
Iepriekšējs paziņojums: 235619-2023
Iekšējais identifikators: 722611
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39710000 Mājsaimniecības elektrotehnika
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1