425961-2024 - Rezultāts
Latvija – Metināšanas piederumi – Metināšanas piederumu, metāla un gāžu piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Metināšanas piederumu, metāla un gāžu piegāde
Apraksts: Metināšanas piederumu, metāla un gāžu piegāde
Iekšējais identifikators: LIT 2024/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44315100 Metināšanas piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 44315200 Metināšanas materiāli, 24100000 Gāzes, 14700000 Parastie metāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Metināšanas piederumu piegāde
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Metāla piegāde
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Metināšanas gāžu piegāde