426232-2024 - Konkurss
Latvija – Ielu apgaismojums – Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Augšdaugavas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Augšdaugavas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā
Apraksts: Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Augšdaugavas novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā
Iekšējais identifikators: ANPCP 2024/42
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34993000 Ielu apgaismojums
Papildu klasifikācija (cpv): 51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000