426289-2024 - Rezultāts
Lietuva – Elektromotoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – (2024-VKJ-57) Elektros variklių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugos, įskaitant paslaugų suteikimui reikalingas medžiagas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-VKJ-57) Elektros variklių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugos, įskaitant paslaugų suteikimui reikalingas medžiagas
Apraksts: Elektros variklių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugos, įskaitant paslaugų suteikimui reikalingas medžiagas
Iekšējais identifikators: 715815
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50532100 Elektromotoru remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000