426505-2024 - Rezultāts
Latvija – Ceļu būvdarbi – Valsts reģionālā autoceļa P38 Cesvaine - Velēna posma 23,055 - 25,964 km un posma 30,640 - 37,299 km seguma atjaunošana, un posma 25,964 - 30,640 km pārbūve
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valsts reģionālā autoceļa P38 Cesvaine - Velēna posma 23,055 - 25,964 km un posma 30,640 - 37,299 km seguma atjaunošana, un posma 25,964 - 30,640 km pārbūve
Apraksts: Valsts reģionālā autoceļa P38 Cesvaine - Velēna posma 23,055 - 25,964 km un posma 30,640 - 37,299 km seguma atjaunošana, un posma 25,964 - 30,640 km pārbūve
Iekšējais identifikators: LVC 2023/62/ANM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000