Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71356100 Tehniskās kontroles pakalpojumi
Iespējas:
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Bucureşti (RO321)