See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui-darželiui „Linelis“ pirkimas
Apraksts: Kauno miesto savivaldybės administracija (toliau – pirkimo vykdytojas) atlieka konkretaus pirkimo „Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui-darželiui „Linelis“ darbai“ (toliau – konkretus pirkimas) procedūras, anksčiau sukurtos dinaminės pirkimų sistemos (toliau – DPS) pagrindu. Skelbimas apie pirkimą, kuriuo sukurta DPS, skelbtas CVP IS 2022-10-23, pirkimo numeris – 630244. Pirkimas vykdomas Kauno lopšelio – darželio „Linelis“ naudai.
Iepriekšējs paziņojums: 589563-2022
Iekšējais identifikators: 717832
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45331220 Gaisa kondicionieru uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1