427931-2024 - Rezultāts
Latvija – Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi – Sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils valstspilsētā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils valstspilsētā
Apraksts: Sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils valstspilsētā
Iekšējais identifikators: VVP 2024/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000