428401-2024 - Konkurss
Lietuva – Mežsaimniecības pakalpojumi – Miško medžių sėklinių plantacijų įveisimo ir priežiūros paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Miško medžių sėklinių plantacijų įveisimo ir priežiūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos paslaugos: Miško medžių sėklinių plantacijų priežiūros paslaugos (šienavimas).Nepageidaujamos augalijos pašalinimas krūmapjove ar kita technika. Miško medžių sėklinių plantacijų priežiūros paslaugos. Nepageidaujamos augalijos pašalinimas rankomis. Miško medžių sėklinių plantacijų įveisimo ir atsodinimo paslaugos. Kiti darbai.
Iekšējais identifikators: 731098
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 p.o.d. paslaugos Dubravos medelyne
Apraksts: Perkamos paslaugos: Nepageidaujamos augalijos pašalinimas krūmapjove arba kita technika Kiti darbai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 p.o.d. paslaugos Raudodvario medelyne
Apraksts: Perkamos paslaugos: Sodmenų sodinimas (duobelių iškasimas, pasodinimas, kuoliuko kalimas, pririšimas ir pan.) Nepageidaujamos augalijos pašalinimas krūmapjove arba kita technika Nepageidaujamos augalijos pašalinimas apie medelius rankomis Kiti darbai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 p.o.d. paslaugos Kretingos medelyne
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 p.o.d. paslaugos Panevėžio medelyne
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 p.o.d. paslaugos Strošiūnų medelyne
Iekšējais identifikators: 5