428457-2024 - Konkurss
Lietuva – Iekārtas datu apstrādei – (2024-GSC-432) Duomenų centro įrangos bei jungiamųjų kabelių nuoma ir duomenų centrų sujungimo, naudojant DWDM technologiją, paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-GSC-432) Duomenų centro įrangos bei jungiamųjų kabelių nuoma ir duomenų centrų sujungimo, naudojant DWDM technologiją, paslaugos
Apraksts: Perkamos Duomenų centro įrangos bei jungiamųjų kabelių nuoma ir duomenų centrų sujungimo, naudojant DWDM technologiją, paslaugos
Iekšējais identifikators: 730654
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32580000 Iekārtas datu apstrādei
Papildu klasifikācija (cpv): 32581100 Datu pārraides kabelis
5. Daļa
Daļa: LOT-0000