2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Stacionāra ēkas jumta pārbūves darbi
Apraksts: Stacionāra ēkas jumta pārbūves darbi
Iekšējais identifikators: RS 2024/24
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000