2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Plastikato (minkštinto PVC) lakštų pirkimas
Apraksts: Perkami plastikato (minkštinto pvc) lakštai - 27000 kg. Nurodyti kiekiai yra maksimalūs.Pirkėjas neįsipareigoja nupirkti viso nurodyto kiekio.
Iekšējais identifikators: 703407
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 19520000 Plastmasas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 27 000 kilogrami