429013-2024 - Rezultāts
Latvija – Dažādas zāles – Medikamentu piegāde II
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medikamentu piegāde II
Apraksts: Medikamentu piegāde II
Iekšējais identifikators: LRS 2024/12
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0000