429231-2024 - Konkurss
Lietuva – Datu apstrādes iekārtas (aparatūra) – Duomenų centro duomenų saugyklos atnaujinimo pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duomenų centro duomenų saugyklos atnaujinimo pirkimas
Apraksts: Duomenų centro duomenų saugyklos atnaujinimo pirkimas
Iekšējais identifikators: 731085
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30210000 Datu apstrādes iekārtas (aparatūra)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1