See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Chirurginiai instrumentai (Nr.8921-5)
Apraksts: Priemonės naudojamos su neurochiruruginiu mikrovarikliu ,,Midas Rex EM200 Legend EHS" ir IPC konsolė EC300 gamintojas Medronic. Grąžteliai 1053 vnt., variklio tepimo kasetė 5 vnt.
Iepriekšējs paziņojums: 248604-2024
Iekšējais identifikators: 723576
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33169000 Ķirurģiskie instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000