430062-2024 - Rezultāts
Lietuva – Mērtransformators – 110-400 kV matavimo transformatorių pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 110-400 kV matavimo transformatorių pirkimas
Apraksts: Perkami 110-400 kV matavimo transformatoriai. Pirkimo objektas skaidomas į 6 dalis: I Pirkimo objekto dalis – 33 vnt. 110 kV įtampos matavimo transformatorių ir 33 vnt. 110 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų; II Pirkimo objekto dalis – 24 vnt. 110 kV srovės matavimo transformatorių ir 48 vnt. 110 kV srovės matavimo transformatorių prijungimo gnybtų; III Pirkimo objekto dalis – 18 vnt. 330 kV įtampos matavimo transformatorių ir 18 vnt. 330 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. IV Pirkimo objekto dalis – 12 vnt. 330 kV srovės matavimo transformatorių ir 24 vnt. 330 kV srovės matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. V Pirkimo objekto dalis – 6 vnt. 400 kV įtampos matavimo transformatorių ir 6 vnt. 400 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. VI Pirkimo objekto dalis – 6 vnt. 400 kV srovės matavimo transformatorių ir 12 vnt. 400 kV srovės matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 703472
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31173000 Mērtransformators
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I Pirkimo objekto dalis. 110 kV įtampos matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai
Apraksts: Perkama 33 vnt. 110 kV įtampos matavimo transformatorių ir 33 vnt. 110 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 23PK-218
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II Pirkimo objekto dalis. 110 kV srovės matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai
Apraksts: Perkama 24 vnt. 110 kV srovės matavimo transformatorių ir 48 vnt. 110 kV srovės matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III Pirkimo objekto dalis. 330 kV įtampos matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai
Apraksts: Perkama 18 vnt. 330 kV įtampos matavimo transformatorių ir 18 vnt. 330 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: IV Pirkimo objekto dalis. 330 kV srovės matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai
Apraksts: Perkama 12 vnt. 330 kV srovės matavimo transformatorių ir 24 vnt. 330 kV srovės matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: V Pirkimo objekto dalis. 400 kV įtampos matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai
Apraksts: Perkama 6 vnt. 400 kV įtampos matavimo transformatorių ir 6 vnt. 400 kV įtampos matavimo transformatorių prijungimo gnybtų. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: VI Pirkimo objekto dalis. 400 kV srovės matavimo transformatoriai ir prijungimo gnybtai