430308-2024 - Rezultāts
Lietuva – Elektromateriāli – 27733 Elektros detalės (DPS:18948)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 27733 Elektros detalės (DPS:18948)
Apraksts: Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis: 1 pirkimo objekto dalis - Siurblys ir jutikliai; 2 pirkimo objekto dalis – Vožtuvas.
Iepriekšējs paziņojums: 069956-2022
Iekšējais identifikators: 722817
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31681410 Elektromateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Siurblys ir jutikliai
Apraksts: Siurblys ir jutikliai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Vožtuvas
Apraksts: Vožtuvas
Iekšējais identifikators: 2