430543-2024 - Rezultāts
Latvija – Medicīniskās ierīces – Vienota mugurkaula fiksācijas sistēma no galvaskaula pamatnes līdz krusta kaulam 360 grādu fiksācijai piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienota mugurkaula fiksācijas sistēma no galvaskaula pamatnes līdz krusta kaulam 360 grādu fiksācijai piegāde
Apraksts: Vienota mugurkaula fiksācijas sistēma no galvaskaula pamatnes līdz krusta kaulam 360 grādu fiksācijai piegāde
Iekšējais identifikators: VSIA TOS 2024/22K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: saskaņā ar līguma noteikumiem