431715-2024 - Rezultāts
Lietuva – Autobusi un tūristu autobusi – Naudoto M3 klasės turistinio autobuso pirkimas tarptautinis pirkimas atviro konkurso būdu
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Naudoto M3 klasės turistinio autobuso pirkimas tarptautinis pirkimas atviro konkurso būdu
Apraksts: Naudoto M3 klasės turistinio autobuso pirkimas tarptautinis pirkimas atviro konkurso būdu. Maksimali pirkimo vertė 250 000 Eurų be PVM
Iekšējais identifikators: 720535
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Tiekėjo pasiūlymą turi sudaryti techninis pasiūlymas ir finansinis pasiūlymas (du vokai).
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000