2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Techninės ir programinės įrangos, skirtos duomenų mainų integracinės platformos infrastruktūrai įrengti, pirkimas
Apraksts: Perkama techninė ir prograninė įranga, skirta visuotino duomenų mainų valdymo sistemos (angl. System Wide Information Management, SWIM) integracinės platformos infrastruktūrai įrengti
Iekšējais identifikators: 725002
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas, 48219300 Administrācijas programmatūras pakotne, 48620000 Operētājsistēmas, 48820000 Serveri, 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts, 80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000