432566-2024 - Rezultāts
Latvija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – Multirežīmu mikroplašu lasītāja iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Multirežīmu mikroplašu lasītāja iegāde
Apraksts: Multirežīmu mikroplašu lasītāja iegāde
Iekšējais identifikators: RSU 2024/72/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Papildu klasifikācija (cpv): 38600000 Optiskie instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000