432675-2024 - Rezultāts
Latvija – Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi – Kopēja Baltijas balansēšanas jaudas tirgus IT risinājums
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kopēja Baltijas balansēšanas jaudas tirgus IT risinājums
Apraksts: Kopēja Baltijas balansēšanas jaudas tirgus IT risinājums
Iekšējais identifikators: AST 2023/153
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Iepirkuma rezultātā Pasūtītājs slēdz Iepirkuma līgumu par visu iepirkuma priekšmeta apjomu ar izpildes laiku 42 mēneši no Iepirkuma līguma parakstīšanas dienas ar Pasūtītāja tiesībām pagarināt Iepirkuma līguma darbības termiņu līdz 60 mēnešiem.