432719-2024 - Konkurss
Lietuva – Portatīvie datori – Kompiuterinė ir tinklo įranga
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kompiuterinė ir tinklo įranga
Apraksts: Kompiuterinė ir tinklo įranga
Iekšējais identifikators: 729532
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30213200 Planšetdators, 30213300 Galddators, 30232100 Printeri un ploteri, 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Nešiojamas, pusiau šarvuotas lauko kompiuteris
Apraksts: Nešiojamas, pusiau šarvuotas lauko kompiuteris
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Stacionarus kompiuteris
Apraksts: Stacionarus kompiuteris be monitoriaus
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Apraksts: Stacionarus kompiuteris su monitoriumi ir laikikliu
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Nešiojamasis kompiuteris
Apraksts: Nešiojamasis kompiuteris (mažesnis)
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Apraksts: Nešiojamasis kompiuteris (didesnis)
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Apraksts: Nešiojamasis kompiuteris (be wi-fi)
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Apraksts: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Apraksts: Nuotolinė mobilioji darbo vieta (su kompiuterio laikikliu)
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Stacionarusis kompiuteris
Apraksts: Stacionarusis kompiuteris (SFF)
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Tarnybinė stotis
Apraksts: Tarnybinė stotis Nr. 1
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Apraksts: Tarnybinė stotis Nr. 2
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Spalvinis daugiafunkcinis įrenginys
Apraksts: Spalvinis daugiafunkcinis įrenginys
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Apsaugotas nešiojamasis kompiuteris
Apraksts: Apsaugotas nešiojamasis kompiuteris
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Apsaugotas planšetinis kompiuteris
Apraksts: Apsaugotas planšetinis kompiuteris
Iekšējais identifikators: 14