432968-2024 - Konkurss
Lietuva – Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi – Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Apraksts: Naudos gavėjų registrų duomenų apsikeitimo sistemos (BORIS) kūrimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 716257
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 2 800 stundas
Iespējas:
Opciju apraksts: Paslaugų teikimo terminas gali būti pratęstas šalių rašytiniu susitarimu ne ilgesniam kaip 1 (vieno) mėnesio laikotarpiui, esant bent vienai iš šių aplinkybių: • bet koks pagrįstas uždelsimas, kliūtys ar trukdymai atsiradę dėl Užsakovo kaltės; • bet koks pagrįstas uždelsimas, kliūtys ar trukdymai sukelti Tiekėjui kitų trečiųjų asmenų ne dėl Tiekėjo ne laiku ar netinkamai pagal Sutarties sąlygas ir tvarką suteiktų Paslaugų; • pakeitimo būtinybė atsirado dėl kitų nenumatytų aplinkybių, jei tokių aplinkybių kiekviena Sutarties šalis, būdama protinga ir apdairi, negalėjo iš anksto numatyti; • Užsakovo Tiekėjui pateikiami pagrįsti nurodymai turi įtakos Tiekėjo prievolių įvykdymo terminams; • dėl Lietuvos Respublikos teisės aktų, kurie turi įtakos sutartinių prievolių vykdymui, pasikeitimo, panaikinimo ir (ar) naujų teisės aktų įsigaliojimo; • neišpirkta visa Sutarties SD 6.2. punkte nurodyta Pradinė sutarties vertė (Eur be PVM).